WĘGRY przejazd w 2 strony

Brak wolnych miejsc

Rozkład jazdy

WYJAZD POWRÓT
PONIEDZIAŁEK PONIEDZIAŁEK DOPŁATA
04:00
Katowice dworzec PKS ul.Piotra Skargi 
01:30 (wtorek) 30 zł
05:30 Kraków Dworzec PKS, górna płyta stanowiska G 10-13  ul.Bosacka 00:00 -
06:30 Brzesko stacja STATOIL, ul.Kościuszki 66 23:00 -
07:15 Nowy Sącz stacja SHELL, Al.Piłsudskiego 4 22:15 -

07:55

Krynica stacja ORLEN, ul.Zawodze 2

21:40

-

08:30

Muszyna Rynek

21:00

-

PRZYJAZD   
PONIEDZIAŁEK  
13:00 Hajduszoboszlo parking przy dworcu autobusowym 13:00
14:30 Mezokovesd przystanek przy kąpielisku 14:30
15:00 Eger parking przy kąpielisku 15:00
15:30 Bogacs przystanek przy kąpielisku 15:30
17:00 Miskol Tapolca pensjonat Lady Victoria
 17:00
WYJAZD
PONIEDZIAŁEK

Na wyjazd potzrebny ważny paszport lub dowód osobisty.

Cena zawiera

Przejazd autokarem, ubezpieczenie komunikacyjne na czas przejazdu, opłatę na TFG

Uwagi przewoźnika

1.Transport na trasach antenowych w Polsce możliwy jest mikrobusem, autokarem klasy turystycznej, samochodem osobowym lub innym przewoźnikiem np. FlixBus, Intercity, PKP, PKS itp. Ewentualną zmianę godzin odjazdów podamy najpóźniej na 24 godziny przed odjazdem. Trasa na terenie kraju zależy od zgłoszeń z poszczególnych miast, co może spowodować , że przejazd nie będzie realizowany najkrótszą z możliwych tras. 2. Na trasach poza granicami Polski transport odbywa się autokarami wyposażonymi w siedzenia uchylne, klimatyzację, toaletę, video i nagłośnienie. Przy małej ilości osób, możliwość przewozu uczestników małym autobusem bez WC i mini baru. 3. Podane godziny wyjazdów i przyjazdów mogą ulec zmianie z różnych przyczyn np. złe warunki drogowe, atmosferyczne, zwiększanie ruchu na drogach szczególnie w szczycie sezonu letniego. 4. Prosimy o przybycie na miejsce zbiórki najpóźniej 15 minut przed planowaną godziną odjazdu. W przypadku gdy Podróżujący nie stawia się na miejscu zbiórki, personel pokładowy kontaktuje się z nim na podany w umowie numer telefonu. Istotne aby dane kontaktowe podane podczas podpisywania umowy były właściwe i aktualne. W przypadku problemu z dotarciem na miejsce zbiórki np. opóźnienie pociągu, korki itp., Podróżny ma obowiązek zgłosić problem na podany w umowie telefon awaryjny transportu. Obsługa autobusu nie jest zobowiązana oczekiwać na spóźnionego Podróżnego, wiąże się to m. inn. z czasem pracy kierowców. 5. Miejsca w autokarze są przydzielane w kolejności podpisania umowy, a klienci o miejscach informowani są przez obsługę na miejscu zbiórki. Podróżni zapisujący się na wyjazdy w jednej rezerwacji usadzani są obok siebie. 6. Osoby korzystające z samego przejazdu, powinny obowiązkowo ubezpieczyć się na czas pobytu. Przewoźnik gwarantuje tylko ubezpieczenie komunikacyjne na czas przejazdu. 7. W trakcie przejazdu organizowane są przerwy wynikające z czasu pracy kierowców. Przerwy te odbywają się na stacjach benzynowych, zajazdach itp. gdzie istnieje możliwość skorzystania z toalety (w niektórych za opłatą). 8. Do autokaru można zabrać ze sobą bagaż do 20 kg oraz bagaż podręczny do 5 kg. 9. W autokarze obowiązuje całkowity zakaz palenia papierosów oraz spożywania alkoholu.

Uwagi organizatora

1. Do poruszania się po krajach należących do strefy Schengen potrzebny jest dokument podróży: dowód osobisty lub paszport. Prosimy pamiętać o dokumencie dla dzieci.

2. Warunki uczestnictwa w imprezach organizowanych przez SKARPA TRAVEL Sp. z o.o. stanowią integralną część oferty, dostępne są w biurach sprzedających ofertę oraz na stronie: www.skarpatravel.pl.

3. W dniu wykupienia imprezy/ wpłaty zaliczki klient ma możliwość wykupienia dodatkowego ubezpieczenia od kosztów rezygnacji z imprezy zgodnie z Ogólnymi Warunkmi Ubezpieczenia KOSZTÓW IMPREZY TURYSTYCZNEJ  w wysokości 4,41% jednak nie później niż 5 dni od dnia podpisania umowy w przypadku zawarcia jej na 30 dni przed wyjazdem.

4. Dla osób dojeżdżających do Krakowa możemy zarezerwować przednocleg w cenie od 100 zł.

 

Praktyczne informacje

Najbliższa placówka dyplomatyczna

Ambasada RP na Węgrzech Wydział Konsularny

Verosligeti fasor 16, 1068 Budapest

tel. 00361 413 82 14, fax. 00361 351 17 25

Obowiązująca waluta: forint (HUF)

1 EUR = ok. 308 HUF